przejdź do strony

SeaPower

Seapower Apartaments - Jastrzębia Góra

Firma

Kim jesteśmy

Grupa Inwestycyjna Sea Power™ prowadzi od ponad 15 lat obrót nieruchomościami głównie w województwie pomorskim oraz zachodniopomorskim, a także w Warszawie, Bydgoszczy i Katowicach.

SeaPower™ to siła uroku wybrzeża i nasza pasja zajmowania się nieruchomościami. Tworzymy nowe projekty inwestycyjne w wyjątkowych lokalizacjach naszego pięknego wybrzeża.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy uznanie w oczach tysięcy klientów za co szczerze bardzo dziękujemy!!

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem ludzi o dużym doświadczeniu zarówno na rynku nieruchomości komercyjnych jak i mieszkaniowych. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w dziedzinie prawa, architektury, finansów oraz marketingu i sprzedaży.

Nasi partnerzy

Bosiaccy Architekci – ludzie, którzy naszą wizję przełożyli na papier. Skreślili nasze pomysły na kartach z planami, rzutami kondygnacji, wizualizacjami.
Wspaniali fachowcy, dzięki którym mieszkańcy SeaPower™ Apartments spędzą wiele miłych i niezapomnianych chwil w swoich apartamentach.

Mariusz Kunc (mariuszkunc.pl) - grafik, który podjął się realizacji projektu naszej strony internetowej.

Dane rejestrowe

Sea Power Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Gdańsku, adres: 80-830 Gdańsk, ul. Długi Targ 46/47, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000618591, Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, REGON: 364470867, NIP: 583-320-42-26