przejdź do strony

SeaPower

Seapower Apartaments - Jastrzębia Góra

Kredyty

Finansowanie
zakupu

Oferujemy Ci profesjonalną i dedykowaną do naszego projektu pomoc w doborze finansowania zakupu nieruchomości w Jastrzębiej Górze. Nasi doradcy finansowi wyszukają i dopasują najlepsze z dostępnych metod finansowania oraz ewentualnie wraz z Tobą wynegocjują z bankami korzystne warunki.

Kredyt
hipoteczny

SeaPower™ Apartments to nieruchomości z własnymi księgami wieczystymi i ich zakup można finansować kredytem hipotecznym.

Spośród wielu ofert hipotecznych, które na bieżąco monitorują nas doradcy na pewno znajdzie się oferta właściwa dla Ciebie.

Kredyt
VAT

Aktualna stawka podatku od towarów i usług (VAT) wynosi 23% i taką stawką obłożony jest zakup SeaPower™ Apartments. Całość tej kwoty urząd skarbowy zwraca w ciągu 3-6 miesięcy.

Wydatek na VAT możesz również sfinansować kredytem bankowym. Jest to kredyt krótkoterminowy, na specjalnych warunkach, a jego koszt jest niższy od kredytu hipotecznego. Zasady udzielania kredytu na VAT są również dużo prostsze niż w przypadku kredytu hipotecznego.

Odzyskanie
VAT

W przypadku zakupu SeaPower™ Apartments jako inwestycji nieruchomościowej, masz prawo do odzyskania od urzędu skarbowego całości kwoty VAT, którą zapłacisz przy zakupie. Jest to Twoje prawo, nawet jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej.

Na Twoje życzenie możemy przeprowadzić Cię przez cały proces odzyskania podatku VAT.